Prosinec 2008

Něco málo...

15. prosince 2008 v 0:44 | 田付 サイ集に |  Watashi

..ohledně poslední doby.Jak všichni víte... blíží se vánoce.. doba radosti a veselosti.. v mém případě doba utrpení.Proč?.. protože přijede bratranec... je rozmaslenej jak nwm co... svojí vlastní mámě nadává krávo.. je drzej.. už několikrát mě strapnoval před kámoškama.. mno.. nebudu tu všechno vypysovat asi bych se upsala.No.. a jelikož mi mátinka zatrhla jet za Sumi a Yoru-nee-chan... tak 20týho jedu na CBT sraz do Prahy... hmpf... se bojim.. všem je skoro 20 a mě je 13.. taky dobrý mno...Heh.. Poslední dobou furt jezdím do Prahy... no.. o Vánocních prázkách tam budu furt kromě 24-26 to je táta tady v Příbrami takže do Prahy nebudu moct...Hmm.. mám tu ui pár věcí ohledně vánoc a tak.. ale nebudu vás tím už zatěžovat... i když se potřebuju vyspovídat. tyhle věci bych vám radši neříkala.
-Jop.. všimli jste si.. mám Novej Desing.. vánoční... je na něm Aizen,IlForte,Ulquiorra,Gin.Grimmjow,Tosen.Mno.. byla to jen rychlovka na segry PC.
-Dole je AKneta co se týče o existenci mého Blogu.. tak bych byla ráda kdyby jste hlasnuly.
-Tak.. a tady jsou obrázky pro moje Shimai....

Gomenasai

3. prosince 2008 v 19:35 | Tatsuki-chan |  Watashi
Jak jste si všimly moc článků tu nepřibylo za poslední dobu.. a je to proto že mě Blog něják nebaví,... a hlavně mám teď v prdely Photoshop takže Anime Desingy co sem slíbila nemužu dodělat.. tak se chci omluvit.. hmm.. možná sem něco přihodím ale to nevím kdy.. momentálně sem zaneprázděná XP.. takžee.. jak už jsem řekla... a pokud se mi už opravdu bude chtít Blog zrušit udělám to.. ale něják se mi zatím nechce. takže vám chci oznámit že do nového roku se tu neoběvím.. pa a díky za pochopení vaše Tatsuki.